Müükhouse
New House with Garage in Dachstein
344 500 €
3828 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
90 m²
Elamispind
436 m²
Krunt
Kirjeldus
This new three-bedroom house is built on a 436 m² plot in Dachstein, featuring a garage. The property is designed with customizable plans and includes capteurs d'ensoleillement for enhanced comfort. Situated in a quiet, green setting, it offers convenient access to Molsheim and Strasbourg, with nearby schools and services.
SeisukordUus
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
13 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

kitchen

terrace patio

kitchen

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.