Müükapartment
New Flat with Terrace in Piedras Blancas
197 000 €
2239 €/m²
calle Dolores Medio
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
88 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new two-bedroom flat is located on the second floor with an elevator. The property features a terrace and is part of a development prioritising quality of life with extensive landscaped areas. It is situated in a sunny area, close to local amenities, schools, the airport, and several beaches.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
800 m13 minLennujaam
2,5 km7 minHaridus
Lasteaed
7 km18 minÜlikool
5 km13 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
3 km8 minRestoran
1,4 km22 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
4 km10 minHaigla
3 km9 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,5 km23 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km20 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.