Müükapartment
New Flat with Terrace in Málaga
398 000 €
3941 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
101 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new flat, located in Málaga Capital, features two bedrooms and two bathrooms. It includes two terraces and two built-in wardrobes. The property is part of a new build development.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
82 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.