Müükapartment
New Flat with Terrace in Bertrix
219 000 €
2433 €/m²
Rue de Renaumont 19, 6880 Bertrix
2
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
19 m²
Terrass
Kirjeldus
This new flat is located in the heart of Bertrix, featuring a spacious and bright living room, a large lounge, a utility room, a shower room, and a toilet. Some units include a 19 m² terrace. The property benefits from gas heating, double glazing, and an EPC score of B, with a primary energy consumption of 158 kWh/m²/year. It is situated near local amenities and main regional access points.
SeisukordUus
Korrus0 / 2
Energiaklass
158 kWh/m²/yrB
Class B — 158 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue de Renaumont 19, 6880 Bertrix
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,2 km18 minLennujaam
72 km3.1hHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minAlgkool
7 km17 minKeskkool
20 km53 minÜlikool
37 km1.6hRaamatukogu
10 km27 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
0 m1 minPank
10 km25 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
1,1 km17 minHaigla
2,1 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
9 km22 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km5 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.