Müükapartment
New Flat with Terrace in Alovera
245 496 €
2029 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
121 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new flat offers three bedrooms and two bathrooms, with a total constructed area of 121 m². It features a terrace and includes built-in wardrobes in two of the bedrooms. The property is located in Alovera.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
21 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.