Müükapartment
New Flat with Terrace in Alovera
221 647 €
2033 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
109 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new flat offers three bedrooms and two bathrooms, with a total constructed area of 109 m². It features a terrace and includes built-in wardrobes in two of the bedrooms. Located in Alovera, the property is part of a newly constructed building.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
21 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.