Müükapartment
New Flat with Pool in Montequinto
309 900 €
2792 €/m²
calle José Rodríguez de la Borbolla Camoyán
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
111 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new three-bedroom flat features air conditioning and a private terrace. Located on the 7th floor, it includes a private parking space and storage. The development offers communal amenities such as a garden, swimming pool, gym, gastroteca, and children's area.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus7
Asukoht
calle José Rodríguez de la Borbolla Camoyán
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m7 minRaudteejaam
2,7 km7 minMetroopeatus
1,6 km25 minLennujaam
11 km28 minHaridus
Lasteaed
1,9 km29 minÜlikool
900 m15 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
1,3 km20 minRestoran
500 m8 minPank
1,9 km29 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
1,1 km17 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
2,5 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
9 km22 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km28 minRaudtee
2,5 km6 minPhoto Tour

Asukoht
calle José Rodríguez de la Borbolla Camoyán
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.