Müükapartment
New Flat with Pool in Ciudad del Aire, Alcalá de Henares
487 000 €
3359 €/m²
Calle Virgen de Loreto, Ciudad del Aire, Alcalá de Henares
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
145 m²
Elamispind
22,8 m²
Terrass
Kirjeldus
This new three-bedroom flat is located on the third floor and features a private terrace of 22.80 m². The property includes access to a communal swimming pool with night lighting and a garden. Situated in Ciudad del Aire, Alcalá de Henares, the area offers excellent connectivity and a range of community amenities.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus3
Lisaomadused
Aed
Bassein
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Calle Virgen de Loreto, Ciudad del Aire, Alcalá de Henares
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
900 m15 minLennujaam
16 km41 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
200 m3 minRaamatukogu
1,2 km19 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
500 m8 minRestoran
800 m13 minPank
700 m10 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
700 m11 minHaigla
700 m12 minVeterinaaria
1,2 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
9 km24 minKeskkond
Suurem tee
100 m2 minRaudtee
400 m5 minPhoto Tour

facade

pool area

facade

pool area

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.