Müükapartment
New Flat with Lift in Sagunto
282 000 €
2765 €/m²
calle De Llíria, Sagunto/Sagunt
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
102 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new three-bedroom flat is located on Calle De Llíria in Sagunto, featuring an elevator. The property is situated on a lower floor, offering convenient access.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: yaencontre.com
Asukoht
calle De Llíria, Sagunto/Sagunt
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
26 km1.1hHaridus
Lasteaed
1,0 km16 minKeskkool
22 km57 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
700 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
200 m4 minRestoran
300 m5 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
500 m8 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
4 km11 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
1,7 km27 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour

bedroom
Asukoht
calle De Llíria, Sagunto/Sagunt
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.