Müükapartment
New Flat with Garden in The Abrets
116 000 €
1450 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
14 m²
Terrass
Kirjeldus
This new flat offers 80 m² of living space on the ground floor, with one bathroom and separate WC. It includes a 14 m² terrace, a private garden of approximately 200 m², a cellar, and two private parking spaces. The property is part of a converted barn into two flats, located five minutes from The Abrets.
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
Lisaomadused
Aed
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
23 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
28 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
28 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
4 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

facade

facade
New Flat with Garden in The Abrets
116 000 €
1450 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
PARLEZ-MOI D'IMMO Lyon
Viide: 6900262-PARLEZMOIDIMMO69200
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.