Müükapartment
New Flat with Balcony in Boissy-Saint-Léger
293 000 €
4578 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
64 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
22 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom flat is located on the fourth floor of a new residence in Boissy-Saint-Léger, with immediate availability. It features a south-east facing living room and kitchen area of 29 m², two spacious bedrooms, a bathroom, and a balcony of 22 m². The property includes parking and is within a five-minute walk of the RER Boissy-Saint-Léger station.
Ehitusaasta2012
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmMetroopeatus
5 kmLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
3 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

living room

bathroom

bedroom

bedroom
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.