Müükapartment
New Building Apartment with Balcony in Pļavnieki
106 750 €
2085 €/m²
2
Toad kokku
51,2 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
4,8 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is part of a new building project. It features a 4.87 m² balcony and is situated in Pļavnieki, Riga, with nearby amenities and easy access to the city centre.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus6 / 10
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv, ss.lv
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 2. mai 2026 | 107 500 € | 2100 € / m² | Algne |
| 2. mai 2026 | 108 500 € | 2111 € / m² | +0.9% |
| 2. mai 2026 | 106 750 € | 2077 € / m² | -1.6% |
| 4. mai 2026 | 105 750 € | 2053 € / m² | -0.9% |
| 4. mai 2026 | 106 750 € | 2085 € / m² | +0.9% |
| 4. mai 2026 | 105 750 € | 2057 € / m² | -0.9% |
| 16. mai 2026 | 112 500 € | 2197 € / m² | +6.4% |
| 16. mai 2026 | 109 750 € | 2152 € / m² | -2.4% |
| 16. mai 2026 | 112 500 € | 2202 € / m² | +2.5% |
| 16. mai 2026 | 109 750 € | 2148 € / m² | -2.4% |
| 16. mai 2026 | 107 500 € | 2100 € / m² | -2.1% |
| 16. mai 2026 | 106 750 € | 2077 € / m² | -0.7% |
| 16. mai 2026 | 108 500 € | 2119 € / m² | +1.6% |
| 16. mai 2026 | 105 750 € | 2034 € / m² | -2.5% |
| 18. mai 2026 | 106 750 € | 2085 € / m² | +0.9% |