New Building Apartment with Balcony in Kristiine
Kirjeldus
This four-bedroom apartment is located in a new building. The property features a balcony of 9 m² and includes a storage room, a shower and a bath. The apartment is situated in the Kristiine district of Tallinn.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, city24.lv, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
Asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 386 000 € | — | Algne |
| 17. jaan 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -1.6% |
| 21. jaan 2026 | 386 000 € | — | +1.6% |
| 31. jaan 2026 | 380 000 € | — | -1.6% |
| 5. veebr 2026 | 386 000 € | 4146 € / m² | +1.6% |
| 14. veebr 2026 | 380 000 € | — | -1.6% |
| 19. veebr 2026 | 386 000 € | 4146 € / m² | +1.6% |
| 28. veebr 2026 | 380 000 € | — | -1.6% |
| 6. märts 2026 | 386 000 € | — | +1.6% |
| 14. märts 2026 | 380 000 € | — | -1.6% |
| 21. märts 2026 | 386 000 € | — | +1.6% |
| 29. märts 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -1.6% |
| 4. apr 2026 | 386 000 € | — | +1.6% |
| 12. apr 2026 | 380 000 € | — | -1.6% |
| 18. apr 2026 | 386 000 € | 4146 € / m² | +1.6% |
| 19. apr 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -1.6% |
| 19. apr 2026 | 386 000 € | 4146 € / m² | +1.6% |
| 26. apr 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -1.6% |
| 2. mai 2026 | 392 000 € | 4161 € / m² | +3.2% |
| 2. mai 2026 | 386 000 € | 4146 € / m² | -1.5% |
| 2. mai 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -1.6% |
| 2. mai 2026 | 386 000 € | 4146 € / m² | +1.6% |
| 2. mai 2026 | 383 000 € | 4114 € / m² | -0.8% |
| 3. mai 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -0.8% |
| 3. mai 2026 | 383 000 € | 4114 € / m² | +0.8% |
| 4. mai 2026 | 386 000 € | 4146 € / m² | +0.8% |
| 10. mai 2026 | 392 000 € | 4161 € / m² | +1.6% |
| 10. mai 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -3.1% |
| 14. mai 2026 | 401 000 € | 4257 € / m² | +5.5% |
| 15. mai 2026 | 392 000 € | 4161 € / m² | -2.2% |
| 15. mai 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -3.1% |
| 15. mai 2026 | 396 000 € | 4204 € / m² | +4.2% |
| 16. mai 2026 | 392 000 € | 4161 € / m² | -1.0% |
| 16. mai 2026 | 396 000 € | 4204 € / m² | +1.0% |
| 16. mai 2026 | 406 000 € | 4310 € / m² | +2.5% |
| 16. mai 2026 | 401 000 € | 4257 € / m² | -1.2% |
| 16. mai 2026 | 392 000 € | 4161 € / m² | -2.2% |
| 17. mai 2026 | 383 000 € | 4114 € / m² | -2.3% |
| 17. mai 2026 | 401 000 € | 4257 € / m² | +4.7% |
| 17. mai 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -5.2% |
| 18. mai 2026 | 396 000 € | 4204 € / m² | +4.2% |
| 18. mai 2026 | 383 000 € | 4114 € / m² | -3.3% |
| 18. mai 2026 | 380 000 € | 4082 € / m² | -0.8% |
| 18. mai 2026 | 392 000 € | 4161 € / m² | +3.2% |
| 20. mai 2026 | 401 000 € | 4257 € / m² | +2.3% |