Müükhouse
New Build House with Terrace in Zele
530 000 €
3232 €/m²
Driesstraat 136, 9240 Zele
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
164 m²
Elamispind
317 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This newly built, three-bedroom house is located near the centre of Zele, with easy access to schools, shops, and major routes such as the E17 and N47. The property features a spacious entrance hall leading to a bright living area with views of the terrace and garden. It includes a large bathroom with a shower and bath, and a separate toilet, along with a 36 m² garage for parking and storage.
Asukoht
Driesstraat 136, 9240 Zele
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,1 km18 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
15 km38 minRaamatukogu
900 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
500 m7 minRestoran
500 m7 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
400 m6 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
5 km13 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km28 minRaudtee
1000 m15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.