Müükhouse
New Build House with Garden in Rue
316 999 €
2348 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
135 m²
Elamispind
454 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house offers 135 m² of living space and a 454 m² garden. The property is situated in a sought-after quarter of Rue, close to local amenities and the coast. The house is currently under construction and will feature energy-efficient design.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, logic-immo.com, paruvendu.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
16 kmLennujaam
95 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
16 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

land plot

driveway

land plot

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 15. jaan 2026 | 318 013 € | — | Algne |
| 1. märts 2026 | 316 999 € | 2348 € / m² | -0.3% |
| 2. märts 2026 | 318 013 € | 2356 € / m² | +0.3% |
| 15. märts 2026 | 316 999 € | 2348 € / m² | -0.3% |
| 16. märts 2026 | 318 013 € | 2356 € / m² | +0.3% |
| 8. apr 2026 | 316 999 € | 2348 € / m² | -0.3% |
| 11. apr 2026 | 318 013 € | — | +0.3% |
| 23. apr 2026 | 316 999 € | 2348 € / m² | -0.3% |
| 26. apr 2026 | 318 013 € | — | +0.3% |
| 8. mai 2026 | 316 999 € | 2348 € / m² | -0.3% |