Müükhouse
New Build House with Garden in Melsen
525 000 €
5314 €/m²
MERELBEKE-MELLE
4
Magamistoad
1
Vannitoad
98,8 m²
Elamispind
347 m²
Krunt
Kirjeldus
This new build house offers four bedrooms and one bathroom, with a design focused on space, light, and functionality. The ground floor features an entrance hall with a guest toilet, a practical office space, and a spacious living area with an open-plan kitchen and laundry room. The first floor includes two large bedrooms, a bathroom, and a separate toilet, while the second floor has two additional...
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust3
Lisaomadused
Aed
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.be
Energiatõhusus
Energiaklass
30 kWh/m²/yrA
Class A — 30 kWh/m²/yr
Asukoht
MERELBEKE-MELLE
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
5 km13 minLennujaam
53 km2.3hHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
2,1 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km8 minToidupood
300 m5 minRestoran
1,8 km28 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
200 m3 minHaigla
7 km17 minVeterinaaria
2,9 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
2,8 km7 minRand
9 km24 minKeskkond
Suurem tee
2,9 km7 minRaudtee
5 km12 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.