Müükhouse
New Build House with Garden in Chenoise
238 900 €
2654 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
90 m²
Elamispind
977 m²
Krunt
Kirjeldus
This new build house offers four bedrooms and is situated on a 977 m² plot in Chenoise. The ground floor includes a 35 m² living-dining room, a WC, and an integrated garage with access to a utility room. The upper floor features three bedrooms over 9 m² each, a fourth bedroom with dressing room, and a bathroom with optional WC. The property is compliant with the 2020 Environmental Regulation (RE 2...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
58 kmHaridus
Algkool
5 kmKeskkool
7 kmÜlikool
39 kmRaamatukogu
11 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
7 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalHaigla
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
21 kmPhoto Tour

living room

Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.