Müükhouse
New Build House with 6% VAT in Central Location
615 000 €
3090 €/m²
Zwanenberg 67, 2270 Herenthout
4
Magamistoad
1
Vannitoad
199 m²
Elamispind
474 m²
Krunt
Kirjeldus
This new build house features three bedrooms, one ensuite dressing, and two bathrooms. It includes a practical home office, open-plan kitchen, and living area with a terrace and garden. The property benefits from an A+ EPC rating, double glazing, and a heat pump, ensuring energy efficiency.
Ehitusaasta2025
Energiaklass
-2 kWh/m²/yrA+
Class A+ — -2 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Zwanenberg 67, 2270 Herenthout
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
2,7 km7 minLennujaam
31 km1.3hHaridus
Lasteaed
4 km11 minKeskkool
24 km1.1hÜlikool
7 km17 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m5 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
500 m7 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
8 km21 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
2,6 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.