Müükapartment
New Apartments with Terrace in Amoros, Alicante
305 000 €
2607 €/m²
Monforte del Cid, Alicante
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
117 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This new apartment development in Amoros, Alicante, features modern design and is scheduled for completion in June 2026. Each unit includes a terrace, a communal swimming pool, and a garage. The apartments are equipped with a ducted heating system, aerothermal water heating, and feature a contemporary kitchen with an American style.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km12 minRaudteejaam
8 km20 minLennujaam
11 km29 minHaridus
Lasteaed
7 km18 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
6 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km8 minToidupood
3 km8 minRestoran
3 km8 minPank
5 km14 minTervishoid
Apteek
5 km13 minArst
5 km13 minHaigla
9 km23 minVeterinaaria
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km10 minRand
16 km42 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
2,2 km6 minPhoto Tour

terrace patio

bathroom

pool area

bedroom

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. veebr 2026 | 295 000 € | 2682 € / m² | Algne |
| 18. veebr 2026 | 310 000 € | 2480 € / m² | +5.1% |
| 21. veebr 2026 | 295 000 € | 2682 € / m² | -4.8% |
| 4. märts 2026 | 305 000 € | 2607 € / m² | +3.4% |
| 4. märts 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | -2.0% |
| 4. märts 2026 | 310 000 € | 2562 € / m² | +3.7% |
| 4. märts 2026 | 305 000 € | 2607 € / m² | -1.6% |
| 6. märts 2026 | 310 000 € | 2480 € / m² | +1.6% |
| 8. märts 2026 | 295 000 € | 2682 € / m² | -4.8% |
| 8. märts 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | +1.4% |
| 18. märts 2026 | 305 000 € | 2607 € / m² | +2.0% |
| 18. märts 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | -2.0% |
| 18. märts 2026 | 310 000 € | 2562 € / m² | +3.7% |
| 19. märts 2026 | 305 000 € | 2699 € / m² | -1.6% |
| 21. märts 2026 | 310 000 € | 2480 € / m² | +1.6% |
| 22. märts 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | -3.5% |
| 22. märts 2026 | 295 000 € | 2682 € / m² | -1.3% |
| 2. apr 2026 | 305 000 € | 2699 € / m² | +3.4% |
| 2. apr 2026 | 310 000 € | 2562 € / m² | +1.6% |
| 3. apr 2026 | 305 000 € | 2542 € / m² | -1.6% |
| 3. apr 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | -2.0% |
| 4. apr 2026 | 310 000 € | 2480 € / m² | +3.7% |
| 9. apr 2026 | 295 000 € | 2682 € / m² | -4.8% |
| 14. apr 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | +1.4% |
| 16. apr 2026 | 310 000 € | 2562 € / m² | +3.7% |
| 16. apr 2026 | 305 000 € | 2607 € / m² | -1.6% |
| 18. apr 2026 | 310 000 € | 2480 € / m² | +1.6% |
| 20. apr 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | -3.5% |
| 20. apr 2026 | 310 000 € | 2460 € / m² | +3.7% |
| 24. apr 2026 | 295 000 € | 2682 € / m² | -4.8% |
| 28. apr 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | +1.4% |
| 9. mai 2026 | 295 000 € | 2682 € / m² | -1.3% |
| 11. mai 2026 | 305 000 € | 2542 € / m² | +3.4% |
| 12. mai 2026 | 299 000 € | 2513 € / m² | -2.0% |