Müükapartment
New Apartment with Terrace in Haabersti
217 700 €
4195 €/m²
Tiskrevälja tn 61-9, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
24/7
Turvalisus
51,9 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located in a new building. The property includes a terrace and a storage room, situated in the Haabersti district of Tallinn.
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Tiskrevälja tn 61-9, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
13 km35 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
1,7 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m13 minToidupood
800 m13 minRestoran
400 m7 minPank
9 km22 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
1,7 km26 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
4 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
1,5 km24 minRand
1000 m16 minPhoto Tour

New Apartment with Terrace in Haabersti
217 700 €
4195 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Marge Kriis
Invego OÜ
Viide: 3458630
Asukoht
Tiskrevälja tn 61-9, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 203 095 € | 3913 € / m² | Algne |
| 22. okt 2025 | 206 144 € | — | +1.5% |
| 6. nov 2025 | 203 095 € | — | -1.5% |
| 6. nov 2025 | 206 144 € | 3980 € / m² | +1.5% |
| 24. dets 2025 | 203 095 € | — | -1.5% |
| 24. dets 2025 | 206 144 € | 3980 € / m² | +1.5% |
| 7. jaan 2026 | 203 095 € | — | -1.5% |
| 7. jaan 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | +1.5% |
| 21. jaan 2026 | 203 095 € | — | -1.5% |
| 21. jaan 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | +1.5% |
| 31. jaan 2026 | 203 095 € | — | -1.5% |
| 4. veebr 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | +1.5% |
| 14. veebr 2026 | 203 095 € | — | -1.5% |
| 19. veebr 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | +1.5% |
| 28. veebr 2026 | 203 095 € | — | -1.5% |
| 5. märts 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | +1.5% |
| 5. märts 2026 | 203 095 € | — | -1.5% |
| 19. märts 2026 | 217 700 € | 4195 € / m² | +7.2% |
| 19. märts 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | -5.3% |
| 28. märts 2026 | 217 700 € | — | +5.6% |
| 2. apr 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | -5.3% |
| 12. apr 2026 | 217 700 € | — | +5.6% |
| 17. apr 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | -5.3% |
| 17. apr 2026 | 217 700 € | 4195 € / m² | +5.6% |
| 1. mai 2026 | 206 144 € | 3980 € / m² | -5.3% |
| 1. mai 2026 | 217 700 € | 4195 € / m² | +5.6% |