Müükapartment
New Apartment with Private Garden in Portocolom
590 000 €
4436 €/m²
Felanitx
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
133 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This new three-bedroom apartment features an elevator and is located on the first floor. Each unit includes a private garden and a salon terrace with direct access and views to the communal pool. Situated in the private residential development Jardins de Portocolom, the property is within 3 km of Vall d'Or Golf and 150 meters from the beach, offering a blend of modern amenities and a picturesque f...
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Energiaklass
717 kWh/m²/yrA
Class A — 717 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Felanitx
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
17 km45 minLennujaam
45 km1.9hHaridus
Lasteaed
700 m12 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m4 minPank
4 km11 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
500 m8 minHaigla
15 km40 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
900 m15 minPhoto Tour

pool area

New Apartment with Private Garden in Portocolom
590 000 €
4436 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
REMAX EXPERIENCE
Viide: 1811
Asukoht
Felanitx
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 20. jaan 2026 | 560 000 € | 4000 € / m² | Algne |
| 20. jaan 2026 | 575 000 € | 4492 € / m² | +2.7% |
| 3. veebr 2026 | 560 000 € | 4000 € / m² | -2.6% |
| 3. veebr 2026 | 575 000 € | 4492 € / m² | +2.7% |
| 6. veebr 2026 | 560 000 € | 4000 € / m² | -2.6% |
| 17. veebr 2026 | 575 000 € | 4492 € / m² | +2.7% |
| 20. veebr 2026 | 560 000 € | 4000 € / m² | -2.6% |
| 3. märts 2026 | 590 000 € | 4470 € / m² | +5.4% |
| 4. märts 2026 | 560 000 € | 4000 € / m² | -5.1% |
| 4. märts 2026 | 575 000 € | 4492 € / m² | +2.7% |
| 7. märts 2026 | 560 000 € | 4000 € / m² | -2.6% |
| 17. märts 2026 | 590 000 € | 4470 € / m² | +5.4% |
| 18. märts 2026 | 560 000 € | 4000 € / m² | -5.1% |
| 18. märts 2026 | 575 000 € | 4492 € / m² | +2.7% |
| 22. märts 2026 | 560 000 € | 4000 € / m² | -2.6% |
| 8. apr 2026 | 575 000 € | 4492 € / m² | +2.7% |
| 8. apr 2026 | 590 000 € | 4470 € / m² | +2.6% |
| 9. apr 2026 | 575 000 € | 4107 € / m² | -2.5% |
| 23. apr 2026 | 590 000 € | 4470 € / m² | +2.6% |
| 23. apr 2026 | 575 000 € | 4492 € / m² | -2.5% |
| 8. mai 2026 | 590 000 € | 4470 € / m² | +2.6% |
| 9. mai 2026 | 575 000 € | 4107 € / m² | -2.5% |
| 16. mai 2026 | 590 000 € | 4436 € / m² | +2.6% |