Müükapartment
New 3-Bedroom Apartment with Garden in Padova
Alates 345 000 €
2379 €/m²
Via Santa Maura, Padova
4
Toad kokku
2
Vannitoad
145 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
115 m²
Aed
Lääs
Suund
Kirjeldus
This new three-bedroom, two-bathroom apartment is located in a quiet, green residential area near the riverbank in Padova. It features a private garden or spacious terraces, a large and bright living area with external views, and a garage with two private parking spaces. The property is energy-efficient with a Class A4 rating, includes a dedicated photovoltaic system, and offers modern amenities s...
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,5 km23 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
1,7 km26 minKeskkool
28 km1.2hÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,4 km22 minToidupood
1,3 km20 minRestoran
600 m10 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
1000 m16 minArst
100 m2 minHaigla
200 m2 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
16 km42 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km20 minRaudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.