Müükhouse
Néo Provençale House with Terrace in Quiet Area
695 000 €
7240 €/m²
4
Toad kokku
96 m²
Elamispind
1700 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom house features a living space of 96 m², including a terrace and garden. The property offers a detached studio and a clear view, situated in a quiet area with nearby amenities and schools.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
45 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
21 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond

facade
Néo Provençale House with Terrace in Quiet Area
695 000 €
7240 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1897050
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.