Müükhouse
Néo-Provençal Villa with Pool in Saint-Raphaël
895 000 €
7458 €/m²
5
Toad kokku
120 m²
Elamispind
955 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom villa features a ground-floor kitchen, living space, and two bedrooms. The property includes a swimming pool, terrace, garage, and multiple parking spaces, situated on a flat plot near golf courses.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
136 kWh/m²/yrC
Class C — 136 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
43 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
21 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank

garden
Néo-Provençal Villa with Pool in Saint-Raphaël
895 000 €
7458 €/m²
Avaldaja
Millésime Immobilier Agay
Viide: 633
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. märts 2026 | 925 000 € | 7773 € / m² | Algne |
| 9. märts 2026 | 895 000 € | 7458 € / m² | -3.2% |