Müükhouse
4-room house in Vodskov
1 495 000 DKK
11 326 DKK/m²
Nøddevej 35, Stae, 9310 Vodskov
4
Toad kokku
132 m²
Elamispind
816 m²
Krunt
Ehitusaasta1976
Asukoht
Nøddevej 35, Stae, 9310 Vodskov
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
4 km11 minRaudteejaam
4 km12 minLennujaam
13 km33 minHaridus
Lasteaed
2,3 km6 minÜlikool
9 km24 minRaamatukogu
8 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,9 km30 minToidupood
1,9 km30 minRestoran
4 km10 minPank
9 km24 minTervishoid
Apteek
4 km10 minArst
8 km21 minHaigla
9 km23 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
2,1 km5 minRand
12 km32 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
4 km11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.