Müükapartment
4-room apartment in København K
11 995 000 DKK
84 472 DKK/m²
Nansensgade 88, 1., 1366 København K
4
Toad kokku
142 m²
Elamispind
Ehitusaasta1876
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Nansensgade 88, 1., 1366 København K
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
400 m6 minMetroopeatus
300 m5 minLennujaam
7 km19 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
1,2 km18 minÜlikool
200 m3 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m1 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
200 m4 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,6 km7 minKeskkond
Raudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.