Müükapartment
1-room apartment in Tallinna
82 000 €
3744 €/m²
Tallinna
1
Toad kokku
21.9 m²
Elamispind
Ehitusaasta1972
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Tallinna
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,1 km17 minLennujaam
1,6 km25 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
1,4 km23 minRaamatukogu
1,2 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m4 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
1,5 km23 minHaigla
3 km9 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,9 km29 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour