Müükapartment
Myytävä asunto, Tallinna
190 000 €
5938 €/m²
Tallinna
2
Toad kokku
32 m²
Elamispind
Kirjeldus
Ainutlaatuinen tarjous Piritassa 🌊 Ilmoittaudu asiakaspäivään! Soita ja mennään katsomaan! 📞 567 442 00 📍 SIJAINTI Pirita, Merivälja • Vain 400 m merelle 🏖️ • Rauhallinen ja hiljainen katu – ei vilkasta liikennettä • Lähellä Meriväljan puisto ja koiraranta 🌳🐕 • Keskusta noin 15 minuutin ajomatkan päässä 🚗 • Helppo liikkua kaikkiin suuntiin autolla ja joukkoliikenteellä 🏠 ASUNTO Kaksi...
Ehitusaasta1947
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Tallinna
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
8 km20 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
700 m10 minÜlikool
7 km17 minRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km24 minToidupood
700 m10 minRestoran
600 m10 minPank
6 km15 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
1,7 km27 minHaigla
8 km21 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
400 m6 minKeskkond
Raudtee
600 m10 minPhoto Tour