Müükapartment
Myytävä asunto, Tallinna
130 000 €
2621 €/m²
Tallinna
2
Toad kokku
49.6 m²
Elamispind
Kirjeldus
Tutustu myytävään kohteeseen: Kerrostalo, 49.6 m², 130 000 € - Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Võru tn. Löydä uusi kotisi jo tänään!
Ehitusaasta1981
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Tallinna
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
2,3 km6 minLennujaam
2,8 km7 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
2,8 km7 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
900 m14 minRestoran
600 m10 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
900 m15 minHaigla
4 km12 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,9 km31 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
1,4 km22 minPhoto Tour