Müükapartment
2-room apartment in Tallinna
119 000 €
3790 €/m²
Tallinna
2
Toad kokku
31.4 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Tallinna
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,5 km23 minLennujaam
6 km15 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
1,6 km25 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
100 m2 minRestoran
400 m6 minPank
2,2 km6 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
1,0 km16 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Raudtee
100 m2 minPhoto Tour