Müükapartment
3-room apartment in EE
19 700 €
291 €/m²
3
Toad kokku
67.7 m²
Elamispind
Ehitusaasta1985
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
66 km2.9hHaridus
Lasteaed
200 m3 minRaamatukogu
13 km34 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km15 minToidupood
6 km14 minRestoran
9 km23 minTervishoid
Apteek
6 km15 minArst
6 km16 minHaigla
12 km32 minVaba aeg ja loodus
Park
6 km15 minRand
7 km17 minPhoto Tour