Müükapartment
Myytävä asunto
30 000 €
789 €/m²
2
Toad kokku
38 m²
Elamispind
Kirjeldus
Müüa väga hubane ja ökonoomne korter Kreenholmi linnaosas 1. korrusel. Küttekulu 02/25 - 92 euro. Sisustatud korter. Kohe vaba!
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
700 m10 minLennujaam
123 km5.3hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
1,6 km25 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
400 m6 minRestoran
600 m9 minPank
1,2 km18 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
1,7 km26 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
2,3 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,0 km16 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km5 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour