Müükapartment
4-room apartment in EE
109 000 €
1453 €/m²
4
Toad kokku
75 m²
Elamispind
Ehitusaasta1988
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minLennujaam
115 km5.0hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
2,6 km7 minRaamatukogu
1,9 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
1,0 km16 minRestoran
1,2 km19 minPank
1,6 km25 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,6 km25 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
1,9 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
2,1 km6 minKeskkond
Raudtee
1,3 km20 minPhoto Tour