Müükapartment
2-room apartment in EE
48 000 €
972 €/m²
2
Toad kokku
49.4 m²
Elamispind
Ehitusaasta1980
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minLennujaam
107 km4.6hHaridus
Lasteaed
4 km10 minÜlikool
18 km46 minRaamatukogu
8 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km11 minToidupood
8 km20 minRestoran
9 km24 minTervishoid
Apteek
4 km11 minHaigla
14 km37 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km11 minRand
5 km12 minKeskkond
Raudtee
4 km10 minPhoto Tour