One
Place
one-place.com
One
Place
Avaleht
Otsing
4-toaline korter asukohas EE
Vaata kõiki 20 fotot
Müük
apartment
4-room apartment in EE
327 000 €
3907 €/m²
4
Toad kokku
83.7 m²
Elamispind
Ehitusaasta
2026
Fotod kategooriate kaupa
Kõik fotod (20)
Muu
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Täpne asukoht
Photo Tour
4-toaline korter asukohas EE
327 000 €
3907 €/m²
Vaata algset kuulutust
Avaldatud
Etuovi
Avaldaja
Jane Riidamets
City24
Viide: 5667279
Asukoht
Täpne asukoht
Sarnased kinnistud
Vaata algset kuulutust
4-toaline korter asukohas EE - One Place