Müükapartment
3-room apartment in Vinni vald
73 000 €
1166 €/m²
Vanaküla tn 11, Pajusti alevik
3
Toad kokku
62,6 m²
Elamispind
1994 m²
Krunt
Ehitusaasta1961
Korrus2 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Asukoht
Vanaküla tn 11, Pajusti alevik
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
9 km24 minLennujaam
88 km3.8hHaridus
Lasteaed
700 m11 minRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km25 minToidupood
600 m9 minRestoran
8 km21 minPank
8 km22 minTervishoid
Apteek
1,7 km26 minArst
8 km21 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
8 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
5 km13 minRand
8 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.