Müükhouse
3-room house in EE
215 000 €
4300 €/m²
Tiigimõisa, Kikepera küla, Saarde vald, Pärnu maakond
3
Toad kokku
50 m²
Elamispind
71134 m²
Krunt
Ehitusaasta2015
Korrust2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: arcovara.ee
Asukoht
Tiigimõisa, Kikepera küla, Saarde vald, Pärnu maakond
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,4 km22 minLennujaam
127 km5.5hHaridus
Ülikool
27 km1.1hRaamatukogu
21 km54 minTervishoid
Haigla
24 km1.0hVaba aeg ja loodus
Rand
14 km37 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.