Müükapartment
3-room apartment in Tartu
206 900 €
3007 €/m²
Varre tn 1-2, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
68,8 m²
Elamispind
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1 / 3
Asukoht
Varre tn 1-2, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
3 km9 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
1,3 km21 minPank
2,1 km5 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,9 km30 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
1,5 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
1,4 km21 minKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour

Asukoht
Varre tn 1-2, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.