Müükapartment
3-room apartment in Rakvere
119 900 €
1845 €/m²
Posti 25, Rakvere, Lääne-Virumaa
3
Toad kokku
65 m²
Elamispind
Ehitusaasta1975
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2 / 1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kv.ee
Asukoht
Posti 25, Rakvere, Lääne-Virumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
700 m10 minLennujaam
84 km3.6hHaridus
Lasteaed
0 m1 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
500 m7 minRestoran
300 m4 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
700 m11 minHaigla
1,8 km28 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,2 km19 minKeskkond
Raudtee
600 m10 minPhoto Tour

Asukoht
Posti 25, Rakvere, Lääne-Virumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.