Müükapartment
3-room apartment in Pärnu
254 700 €
4082 €/m²
Papiniidu tn 50-29, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
62,4 m²
Elamispind
Ehitusaasta2027
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus5 / 8
Asukoht
Papiniidu tn 50-29, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minLennujaam
117 km5.1hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
4 km9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
900 m14 minRestoran
400 m7 minPank
3 km8 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
2,6 km7 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,1 km17 minKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour

Asukoht
Papiniidu tn 50-29, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.