Müükapartment
3-room apartment in Tallinn
179 000 €
3092 €/m²
Narva mnt 14, Raua, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
57.9 m²
Elamispind
Ehitusaasta1958
SeisukordHea
Korrus4 / 7
Asukoht
Narva mnt 14, Raua, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,7 km26 minLennujaam
2,9 km8 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m2 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
200 m3 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,3 km20 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

Asukoht
Narva mnt 14, Raua, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukoht