Müükapartment
3-room apartment in Tallinn
170 000 €
2787 €/m²
Kopli tn 77, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
61 m²
Elamispind
Ehitusaasta1914
OmandTäis
Korrus1 / 4
Lisaomadused
Linnaavaade
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Asukoht
Kopli tn 77, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
4 km9 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
700 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minPank
4 km11 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
1,2 km19 minHaigla
2,5 km7 minVeterinaaria
100 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
800 m13 minKeskkond
Raudtee
400 m6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.