Müükapartment
2-room apartment in Tallinn
145 000 €
2794 €/m²
Tungla tn 14-18, Kivimäe, Nõmme, Tallinn, Harjumaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
51,9 m²
Elamispind
Ehitusaasta1978
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus5 / 5
Asukoht
Tungla tn 14-18, Kivimäe, Nõmme, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
9 km24 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
2,7 km7 minRaamatukogu
1,2 km19 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
800 m12 minRestoran
900 m14 minPank
2,5 km7 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
1,9 km30 minHaigla
1000 m16 minVeterinaaria
100 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
800 m12 minPhoto Tour

Asukoht
Tungla tn 14-18, Kivimäe, Nõmme, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.