Müükapartment
2-room apartment in Tori vald
49 800 €
1016 €/m²
Pärivere tee 7, Are, Tori vald, Pärnumaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
49 m²
Elamispind
Ehitusaasta1974
OmandTäis
Korrus2 / 2
Asukoht
Pärivere tee 7, Are, Tori vald, Pärnumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1000 m15 minLennujaam
101 km4.4hHaridus
Lasteaed
8 km20 minÜlikool
15 km39 minRaamatukogu
8 km21 minKaubandus ja teenused
Restoran
9 km25 minTervishoid
Haigla
14 km37 minVaba aeg ja loodus
Park
1,9 km29 minRand
2,2 km6 minPhoto Tour

Asukoht
Pärivere tee 7, Are, Tori vald, Pärnumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.