Müükapartment
2-room apartment in Tartu
136 990 €
4139 €/m²
Lehe 19-8, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
33,1 m²
Elamispind
Ehitusaasta2027
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Lehe 19-8, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
3 km9 minHaridus
Lasteaed
200 m4 minÜlikool
2,1 km5 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m6 minRestoran
1,2 km19 minPank
1,9 km30 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,8 km27 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
1,5 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,2 km19 minKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour

living room

living room

bathroom

bedroom

bathroom

bathroom

Asukoht
Lehe 19-8, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.