Müükapartment
2-room apartment in Tallinn
229 900 €
4517 €/m²
C. R. Jakobsoni 17, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
50,9 m²
Elamispind
Ehitusaasta2006
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus7 / 8
Lisaomadused
Lift
Linnaavaade
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
C. R. Jakobsoni 17, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,9 km29 minLennujaam
2,4 km6 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
600 m9 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m1 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
500 m8 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,6 km25 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
1,2 km19 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 10. mai 2026 | 249 900 € | 4910 € / m² | Algne |
| 15. mai 2026 | 229 900 € | 4517 € / m² | -8.0% |