Müükapartment
1-room apartment in IT
100 000 €
2941 €/m²
1
Toad kokku
1
Vannitoad
34 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
200 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,4 km6 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
2,0 km5 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
2,3 km6 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
200 m2 minKeskkond
Raudtee
2,9 km8 minPhoto Tour

facade

living room

bathroom

facade

other room