Müükapartment
Modernised Two-Bedroom Apartment in Milan
178 000 €
3787 €/m²
Via Paolo Paruta 62 Milano, Milano
2
Toad kokku
1
Vannitoad
47 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located in a small 1960s building in Milan. The property features a spacious living room with natural stone walls, a kitchen with a view, and has been fully renovated with new furnishings. It offers convenient access to local amenities, schools, parks, and public transport, including the nearby Naviglio Martesana cycle path.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Asukoht
Via Paolo Paruta 62 Milano, Milano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
500 m8 minMetroopeatus
500 m8 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minKeskkool
8 km22 minÜlikool
1,7 km27 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
600 m10 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
5 km14 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.