Müükapartment
Modernised Studio with Sea View in Savona
79 000 €
1975 €/m²
Via Fiume 2, Savona
1
Toad kokku
1
Vannitoad
40 m²
Elamispind
Kirjeldus
This studio apartment, located on the 8th floor of a building with an elevator, offers 40 m² of space. The recently modernised unit features an open-plan living area with a kitchen, a bedroom, and a modern bathroom with a shower. Situated in a quiet residential area, it is close to shops, schools, public gardens, and the Il Gabbiano shopping centre, with beaches accessible on foot in about 15 minu...
Ehitusaasta1970
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus8 / 8
Asukoht
Via Fiume 2, Savona
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
800 m13 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
2,4 km6 minRaamatukogu
500 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
0 m1 minRestoran
300 m5 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
800 m12 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
1,6 km26 minKeskkond
Suurem tee
200 m3 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.