Müükapartment
Modernised Studio with Parking in Oulx
49 000 €
1633 €/m²
Via Chateau 17, Oulx
1
Toad kokku
1
Vannitoad
30 m²
Elamispind
Kirjeldus
This studio apartment, located on the top floor, features one bedroom with an integrated kitchen and bathroom. It includes a covered parking space in a communal garage and benefits from an autonomous heating system. The property is situated in a medium-signorile building in good condition, with access to a communal garden.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0 / 2
Asukoht
Via Chateau 17, Oulx
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
300 m4 minLennujaam
71 km3.1hHaridus
Lasteaed
6 km15 minKeskkool
18 km48 minRaamatukogu
6 km15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km15 minToidupood
5 km14 minRestoran
200 m3 minPank
6 km15 minTervishoid
Apteek
6 km15 minArst
5 km13 minHaigla
5 km12 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
3 km9 minRand
13 km34 minKeskkond
Raudtee
300 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.